Navigácia

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 4
DNES: 131
TÝŽDEŇ: 371
CELKOM: 57341

Dátum a čas

Dnes je utorok, 25.9.2018, 16:50:06

Obsah

Výsledky a tabuľky

Vyžrebovanie SSFZ ročník 2013/2014 – detaily klubu TJ Sokol Zubrohlava 
VI. liga dospelí - skupina B 

web: www.ssfz.sk/


Účastníci:1. TJ SOKOL Zubrohlava 
                  2. OŠK Lisková 
                  3. ŠK Agro Baník Dúbrava 
                  4. OŠK Bešeňová 
                  5. TJ Družstevník Dražkovce 
                  6. ŠK Demänová 
                  7. MŠK Fomat Martin „B“ 
                  8. ŠK Olympia Bobrov 
                  9. TJ Slovan Magura Vavrečka 
                10. ŠK Dynamo Diviaky 
                11. OŠK Likavka 
                12. FC TVS Kláštor pod Znievom 
                13. FC 34 L. Mikuláš – Palúdzka 
                14. TJ Máj Ružomberok – Černová 

              

Mužstvo TJ SOKOL Zubrohlava: brankári – Dávid Hellebrant, Andrej Václav; hráči – Jakub Hradský, Pán Pavlák, Tibor Václav, Jakub Václav, Ľuboš Rentka, Marián Rentka, Milan Mordel, Ľuboš Mordel, Ľuboš Banas, Anton Banas, Michal Banas, Miloš Kucek, Peter Jendrol, Dominik Jendrol, Matúš Topor, Anton Vorčák,  Mário Sunega, Lukáš Gluštík;  kapitán – Jozef Mokošák 
Tréner :     Daniel Mokošák, Ladislav Cicek 
Vedúci:     Emil Kucek 
Manažéri: Ondrej Mokošák, Ľuboš Sroka

 

Kolo Dátum  Domáci  Hostia Čas  Výsledok  
1.  04.08.2013  Zubrohlava  Černová  16:30  0:6 
2.  11.08.2013  Zubrohlava  Lisková  16:30  1:3 
3.  18.08.2013  Dúbrava  Zubrohlava  16:00  2:1 
4.  25.08.2013  Zubrohlava  Bešeňová  16:00  0:2 
5.  01.09.2013  Dražkovce  Zubrohlava  15:30  2:0 
6.  08.09.2013  Zubrohlava  Demänová  15:30  0:2 
7.  15.09.2013  Martin B  Zubrohlava  15:30  11:1 
8.  22.09.2013  Zubrohlava  Bobrov  15:00  2:1 
9.  29.09.2013  Vavrečka  Zubrohlava  15:00  1:0 
10.  06.10.2013  Zubrohlava  Diviaky  14:30  1:3 
11.  13.10.2013  Likavka  Zubrohlava  14:30  2:1 
12.  20.10.2013  Zubrohlava  Kláštor p. Znievom  14:00  2:0 
13.  27.10.2013  LM Palúdzka  Zubrohlava  14:00  3:2 
14.  23.03.2014  Černová  Zubrohlava  15:00  5:0 
15.  30.03.2014  Lisková  Zubrohlava  15:00  1:3 
16.  06.04.2014  Zubrohlava  Dúbrava  15:30  3:1 
17.  13.04.2014  Bešeňová  Zubrohlava  15:30  0:5 
18.  20.04.2014  Zubrohlava  Dražkovce  16:00  3:0 
19.  27.04.2014  Demänová  Zubrohlava  16:00  1:3 
20.  04.05.2014  Zubrohlava  Martin B  16:30  1:3 
21.  11.05.2014  Bobrov  Zubrohlava  16:30  3:1 
22.  18.05.2014  Zubrohlava  Vavrečka  17:00  1:0 
23.  25.05.2014  Diviaky  Zubrohlava  17:00  4:0 
24.  01.06.2014  Zubrohlava  Likavka  17:00  2:0 
25.  08.06.2014  Kláštor p. Znievom  Zubrohlava  17:00  4:3 
26.  15.06.2014  Zubrohlava  LM Palúdzka  17:00  1:0 

 

Súťažná tabuľka:

 Mužstvo  Zápasy  Výhry  Remízy  Prehry  Skóre  Body
1.Černová  26  17  60:26  58 
2.Diviaky  26  17  69:37  55 
3.Martin B  26  14  10  59:42  44 
4.Likavka  26  13  10  42:34  42 
5.Bešeňová  26  12  10  53:41  40 
6.Demänová  26  12  10  39:37  40 
7.Kláštor p.Zn.  26  12  11  41:39  39 
8.Palúdzka  26  11  10  48:47  38 
9.Dúbrava  26  10  13  37:42  33 
10.Bobrov  26  12  29:46  30 
11.Zubrohlava  26  10  16  37:60  30 
12.Vavrečka  26  13  44:40  29 
13.Dražkovce  26  18  34:62  22 
14.Lisková  26  17  35:74  21 

 

Vyžrebovanie futbalových súťaží Oravského futbalového zväzu ročník 2013/2014:

 

web: www.futbalsfz.sk/

zdroj: Oravské noviny MY 

I. Trieda – dorast

 

Účastníci:  1. TJ Sokol Zubrohlava 
                  2. TJ Novoť 
                  3. TJ Družstevník Mútne 
                  4. TJ Tatran Klin 
                  5. OŠK Hruštín 
                  6. TJ SOKOL Liesek 
                  7. OŠK Lokca 
                  8. TJ Oravská Lesná 
                  9. OŠK Olympia Bobrov 
                10. ŠK Beňadovo 
                11. TJ Tatran Zázrivá 
                12. TJ Blatná Habovka 
                13. FC TJ Or. Podzámok 
                14. OŠK Breza 


Schválené výnimky: 

Kolo Dátum  Domáci  Hostia  Čas  Výsledok 
1.  04.08.2013  Zubrohlava  Breza  14:00  2:2 
2.  11.08.2013  Zubrohlava  Novoť  14:00  7:0 
3.  18.08.2013  Mútne  Zubrohlava  13:30  3:3 
4.  25.08.2013  Zubrohlava  Klin  13:30  2:4 
5.  01.09.2013  Hruštín  Zubrohlava  13:00  1:5 
6.  08.09.2013  Zubrohlava  Liesek  13:00  0:2 
7.  15.09.2013  Lokca  Zubrohlava  13:00  0:2 
8.  22.09.2013  Zubrohlava  Or. Lesná  12:30  0:7 
9.  29.09.2013  Bobrov  Zubrohlava  12:30  2:3 
10.  06.10.2013  Zubrohlava  Beňadovo  12:00  8:1 
11.  13.10.2013  Zázrivá  Zubrohlava  12:00  4:2 
12.  20.10.2013  Zubrohlava  Habovka  11:30  5:3 
13.  27.10.2013  Or.Podzámok  Zubrohlava  11:30  1:1 
14.  23.03.2014  Breza  Zubrohlava  12:30  3:2 
15.  30.03.2014  Novoť  Zubrohlava  13:00  3:0 
16.  06.04.2014  Zubrohlava  Mútne  13:30  1:2 
17.  13.04.2014  Klin  Zubrohlava  13:30  0:0 
18.  20.04.2014  Zubrohlava  Hruštín  14:00  zrušené 
19.  27.04.2014  Liesek  Zubrohlava  14:00  4:0 
20.  04.05.2014  Zubrohlava  Lokca  14:30  2:0 
21.  11.05.2014  Or.Lesná  Zubrohlava  14:30  6:0 
22.  18.05.2014  Zubrohlava  Bobrov  15:00  0:1 
23.  25.05.2014  Beňadovo  Zubrohlava  15:00  4:2 
24.  01.06.2014  Zubrohlava  Zázrivá  15:00  0:5 
25.  08.06.2014  Habovka  Zubrohlava  15:30  2:1 
26.  15.06.2014  Zubrohlava  Or.Podzámok  15:30  0:2 

 

Súťažná tabuľka:

 Mužstvo  Zápasy  Výhry  Remízy   Prehry  Skóre  Body
1.Liesek  24  19  90:32  58 
2.Or.Lesná  24  16  84:29  51 
3.Breza  24  14  70:50  45 
4.Habovka  24  13  10  61:42  40 
5.Bobrov  24  11  59:49  39 
6.Klin  24  11  58:54  37 
7.Lokca  24  12  12  42:43  36 
8.Zázrivá  24  10  10  66:46  34 
9.Or.Podzámok  24  10  50:58  32 
10.Mútne  24  14  35:67  22 
11.Zubrohlava  24  14  43:61  22 
12.Novoť  24  16  44:83  22 
13.Beňadovo  24  19  33:121  11 

 

I. Trieda – žiaci

Účastníci:  1. TJ Sokol Zubrohlava 
                  2. TJ Roháče Zuberec 
                  3. TJ Družstevník Mútne 
                  4. Slávia Rabčice 
                  5. TJ Blatná Habovka – odhlásená zo súťaže 
                  6. OŠK Hruštín 
                  7. TJ Oravská Polhora 
                  8. TJ Slovan Mag. Vavrečka 
                  9. TJ Novoť 
                10. TJ Fatran Zázrivá 
                11. FK Nižná 
                12. TJ Tatran Krušetnica
 
               
Schválené výnimky: 

Kolo  Dátum Domáci  Hostia  Čas  Výsledok 
1.  04.08.2013  Zubrohlava  Krušetnica  12:30  1:0 
2.  11.08.2013  Zubrohlava  Zuberec  12:30  1:0 
3.  18.08.2013  Mútne  Zubrohlava  12:00  1:5 
4.  25.08.2013  Zubrohlava  Rabčice  12:00  8:0 
5.  01.09.2013  Habovka  Zubrohlava  11:30  zrušené 
6.  08.09.2013  Zubrohlava  Hruštín  11:30  4:0 
7.  15.09.2013  Or.Polhora  Zubrohlava  11:30  3:2 
8.  22.09.2013  Zubrohlava  Vavrečka  11:00  1:1 
9.  29.09.2013  Novoť  Zubrohlava  11:00  1:2 
10.  06.10.2013  Zubrohlava  Zázrivá  10:30  4:0 
11.  13.10.2013  Nižná  Zubrohlava  10:30  0:1 
12.  18.10.2013  Krušetnica  Zubrohlava  11:00  1:6 
13.  30.03.2014  Zuberec  Zubrohlava  11:00  1:0 
14.  06.04.2014  Zubrohlava  Mútne  11:30  1:2 
15.  13.04.2014  Rabčice  Zubrohlava  11:30  0:5 
16.  20.04.2014  Zubrohlava  Habovka  12:00 
17.  27.04.2014  Hruštín  Zubrohlava  12:00  0:6 
18.  04.05.2014  Zubrohlava  Or.Polhora  12:30  2:1 
19.  11.05.2014  Vavrečka  Zubrohlava  12:30  0:3 
20.  18.05.2014  Zubrohlava  Novoť  13:00  1:2 
21.  25.05.2014  Zázrivá  Zubrohlava  13:00  0:0 
22.  01.06.2014  Zubrohlava  Nižná  13:00  8:1 

 

Súťažná tabuľka:

 Mužstvo  Zápasy  Výhry  Remízy  Prehry  Skóre  Body
1.Zuberec  20  10  105:21  54 
2.Zubrohlava  20  14  59:14  44 
3.Mútne  20  10  39:20  33 
4.Vavrečka  20  10  54:33  32 
5.Or.Polhora  20  41:44  31 
6.Novoť  20  48:49  26 
7.Zázrivá  20  10  33:60  24 
8.Nižná  20  13  25:60  21 
9.Hruštín  20  11  32:54  19 
10.Krušetnica  20  12  25:49  18 
11.Rabčice  20  15  26:83  15 

 

 

Súťaž mladších žiakov – Skupina B:

Účastníci:  1. TJ Oravská Polhora 
                   2. OŠK Sihelné 
                   3. TJ Sokol Zubrohlava